Článek Skvostná černobílá

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Skvostná černobílá

12. 01. 2017 - 03:31

jariwe: Moc gratuluji! to ústní ti nezavidim, koukam, ze jsem to vychytal celkem dobře -krátkých 15 minut a odejít. obrázek je fakt super tak preji pevne nervy do příštího tydne, ať uz ty dve baby, co to uci, konecne porazime!

---
jariwe.pise.cz

14. 01. 2017 - 23:43

mixx: Díky. No jo, naštvals mě, přála bych ti tu hodinu teroru taky! kéž by, uvidíme

---
mixx.pise.cz

13. 01. 2017 - 13:11

hroznetajne: Článek jsem si přečetla ve středu a 3 dny na něj myslím . Chudáku, vůbec si nedokážu představit, jaký to musel být zážitek. Před několika měsíci se mi svěřovala jedna holka (už asi ve třeťáku), že jí vysoká stála hrozných nervů a že si zpětně říká, jestli to za to vůbec stálo. A já jsem jí vůbec nevěřila. Ale teď, v polovině mého zkouškového, jí dávám sakra za pravdu. Jsou to příšerný nervy. A ty máš ještě ke všemu dost těžký obor, tedy alespoň z mého pohledu, já chemii absolutně nezvládala. Tak snad jedině - NEVZDÁVAT!!! A obrovská gratulace k získání kreditů, tyhle byly asi nejdražší, viď?

---
hroznetajne.pise.cz

14. 01. 2017 - 23:46

mixx: Jo, to já si říkam taky, jestli mi těch 5 let bude stát za ty nervy. Ono je to prostě jiné, než na střední, kdy sis jednu pětku mohla opravit dalšími písemkami.. Tady máš za 4 a už moc oprav nezbývá. :/
Nejdražší asi zatím jo.. Ale myslím, že v průběhu příštího týdne sesadím analytickou chemii z pomyslného trůnu vydřených kreditů, pokud tedy udělám zkoušku z buněčné biologie.

---
mixx.pise.cz

15. 01. 2017 - 01:49

atraktivnistrasilka: Ježkovy voči. Jako sice mám v plánu jen farmaceutickou laborantku, ale i tak mě to děsí.
Gratuluju tedy k tomu, že to KRÁTKÉ přezkoušení nakonec dopadlo dobře. Ale můžu ti říct, že jak jsem to četla, úplně jsem čuměla. Hodinu, to by mě teda mohli milovat. Drtit mě takhle někdo takovou dobu, tak ze sebe ke konci nevypravím jediný slovo. Máš můj obdiv.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

15. 01. 2017 - 13:35

mixx: Farmaceutických laborantek/asistentek, které si tu dodělávají Mgr., tu máme docela dost a prý to tam není až takový brutál. Já sama jsem zvažovala, že když mi to nevyjde tu, tak si udělám aspoň tu asistentku, ale některými předměty by se mi znova procházet nechtělo, to je pravda.

---
mixx.pise.cz

07. 02. 2017 - 16:51

rebarbora: Hm, někteří profesoři si to zkoušení holt vyloženě užívají A ty jsi byla ten den nejspíš ideální oběť – nevyspalá a nervózní Ale hlavně, že to máš

---
rebarbora.pise.cz