Přiblížení významu článků

1. listopad 2011 | 16.45 |

251366

Rozhodla jsem, že vám trochu víc přiblížím ty mé koniny, které tady plodím. Živě totiž vidím, že si klepete na hlavinky a říkate si, že autorka je veliký pošetilec. (To vám ovšem nezamítám.)

Když se podíváte na nadpisy článků, marně v nich můžete hledat nějakou smyslplnost a spojení vůči článkům samotným. Nadpisy jsou záměrně "vybírány" tak, aby se neshodovaly s významem článku a zřídka se zde objeví titulek, který s článkem bude mít nějakou pointu.

Obsah mých výplodů, nebo jeho správné pochopení, je poněkud složitější, než se může zdát. Nechci, abyste brali, že vše, co tu napíšu, se týká mě. Dost často se může stát, že budu psát z pohledu jiných osob. Ovšem v každém článku bude alespoň kousíček pravdy o mně. Také, i když se to nejspíš na první pohled nezdá, články nesouvisí s nějakou ztracenou láskou a podobnými, EmO pubertálními řečičkami.

Slova nebo věty označné třemi tečkami se zarovnáním na střed zpravidla značí moje aktuální myšlenky a zbytek je spíše taková směska všech názorů, myšlenek, které mám pořád a ne jenom v tuto chvíli.

Když nějaké slovo označím kurzívou, tak buďto je to ironicky či výsměšně myšleno nebo se pod tím může skrývat nějaký neologismus. Pokud je kurzívou označená celá věta nebo spíše věty, jsou tím "zvýrazněné" pocity, plány nebo něco v tomto smyslu.

Co se týče menších morbidností, obscénností, náhlými změny nálad, pohledu na svět... Nejsem psychicky narušená, i když se to na první pohled může zdát (ale tak jenom upozorňuji). Musíte tyto věci brát s rezervou, ironií a hlavně ne vážně.

Snad jsem vám tedy něco více přiblížila a vy se v tom už nebudete tolik ztrácet jako doteď. Chápu, když si tedy říkáte, k čemu tyhle články teda mají sloužit, když jsou to v podstatě výmysly a vy nevíte, čemu věřit a čemu ne. Ony ale v sobě skrývají kus pravdy a mého já. Jsou pro mě něčím významné a důležité. Nenutím vás to číst, ale prostě si to chci jenom někam zaznamenávat...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře