Ze země velikého lalulá 2

2. květen 2012 | 17.09 |

Ahoj, jsem zase zpět. :D 

Promiňte mi opět mojí nepřítomnost a totální ehm kašlání na vás a vaše blogy, ale tahle pauza teď plánovaná nebyla. :D Měla jsem několik technických výpadků, spoustu věcí do školy a další dny bez nápadu. :D 

Tak aby mě to nějak nakoplo, změnila jsem design - což jste si nejspíš všimli i bez toho, abych vás na to musela upozorňovat. Přidala jsem rubriku Z jiného světa, kam překopíruju články z mého druhého blogu Charlene, který následně smažu. Až napíšu zase nějako divnost, prostě to hodím sem. :D Sjednotila jsem rubriky Básničky a Povídky do jedné, protože nepatřím mezi produktivní umělce a mít jeden článek v rubrice mi přišlo trochu zbytečné. :D A udělala jsem rozcestník pro rubriku s knížkami, aby to tu bylo trochu přehlednější a nemuseli jsme se proklikávat celou rubrikou. Takhle si jen vybereme ze seznamu, co chceme. Nebo spíš já si vyberu.  A ještě jsem skryla další dvě rubriky, co jsem nevyužívala. 

Snad se vám ten nový design líbí. Měla jsem nějaké problémy co se týče písma, tak hodím screen, jestli se vám to zobrazuje tak jako mně. 

náhled

A teď mi jde o nadpisy, s nima byl největší problém. Zobrazovalo se to pořád jako font Ariel, ale já chci, aby to vypadalo jako ručně psaný. A pak mi to vzalo font Koala a mělo by to vypadat takhle: 

náhled2

Tak snad to nějak běží. :) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ze země velikého lalulá 2 boudicca 02. 05. 2012 - 20:29
RE(2x): Ze země velikého lalulá 2 mixx 03. 05. 2012 - 17:08
RE: Ze země velikého lalulá 2 cukrenka®svetu.cz 09. 05. 2012 - 18:11
RE(2x): Ze země velikého lalulá 2 mixx 27. 05. 2012 - 18:55