Chtělo by to změnu

9. prosinec 2011 | 16.19 |

Možná, že už jste z minulého článku postřehli, že mě nějak chytil elán. Lidi, já mám chuť to tu nějak předělat, ale vůbec netuším jak.

Nejdřív se teda přiznám, že jsem včera měla nějaké velké zatemnění a málem se rozhodla přestěhovat se na blog. cz. Fajn, teď jste absolutně nic nečetli. Nechápu, jak mi to vůbec mohlo přijít na mysl.

Pak jsem uvažovala, že bych přidala nějakou novou rubriku - jenže co bych do ní psala? Jsem ráda, že aspoň teď nějak stíhám psát do těch pár aktivních rubrik. Napadlo mě ale, že bych sem přestěhovala Charlene, jenže to by tu byl asi velký guláš. A navíc se mi Charlene líbí docela tam, kde je. Sem se mi ty nesmysly nějak nehodí. Ovšem ne, že by to tady bylo lepší.

V tom případě už nevím, jakou změnu bych tu mohla provést, nějak mě nic nenapadá a když jo, tak zase nejsem natolik zdatná s CSS stylem, abych to mohla udělat.

No, asi bych se měla nejspíš vykašlat na předělávání blogu a radši si uklidit. Jenže komu by se chtělo, že. Ach jo, já vás prostě musím zatěžovat zbytečnou ztrátou času nad tímto článkem. Omlouvám se. Radši mě fakt někam zamkněte a už mě nepouštějte.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chtělo by to změnu cukrenka®svetu.cz 09. 12. 2011 - 23:11
RE: Chtělo by to změnu dvirka 11. 12. 2011 - 22:10