Písničky z mého playlistu

10. listopad 2011 | 22.29 |
› 

Už delší dobu jsem měla v plánu sem dát další písničky, které mám v jednom playlistu a pouštím si ho vždy, když jsem naštvaná. Třeba jako právě teď jsem se nehorázně vytočila... Ale k věci: Prokombinovala jsem hodně žánrů, aby si každý našel něco, co by se mu mohlo líbit (teda žádné disco atd. tu nenajdete )

Tak pojďme na to...

Alexa Vega - Genetic Emancipation

Písnička je z filmu/muzikálu Repo! The Genetic Opera. Kdo neviděl, doporučuji shlédnout, protože film je posetý super metalovými a rockovými písničkami, nechybí ani temná gothická atmosféra a skvělé herecké obsazení.

Bon Jovi - Letting You Go

Tuto píseň mám od již dávno zapomenutého Pana X. Nepatří mezi mé často poslouchané, ale občas se k ní vrátím.

 Dio - Don't Talk to Strangers

 Už ani nevím, jak jsem se dostala k této písničce, ale pamatuju si, že se mi líbila hned při prvním poslechu.

 Iron Maiden - Wasting Love

Tuto skladbu znám díky bráchovi a je to už odbrých pět let. Miluju slova, sladění kytar a hlasový výkon. Dokonalá souhra, řekla bych.

Led Zeppelin - Stairway to Heaven

Co jsem se této písničky naposlouchala... A kolikrát jsem měla chuť prohodit kytaru z okna, když jsem se to zkoušela naučit hrát. Bohužel bezúspěšně, ale mám v plánu se k tomu někdy vrátit. Ovšem power akordy prostě nejsou moje silná stránka, ale věřím, že to je jen ve cviku. A řekla bych, že tohle je prostě legendární písnička, kterou by měl od Led Zeppelinů znát každý...

 Ozzy Osbourne - Dreamer

Když jsem Dreamer začínala poslouhcat, neměla jsem daleko k tomu, abych se rozbrečela. Když ji ale poslouchám teď, přijde mi taková... no trochu smutná, to jo, ale ne až tak tragicky smutná, abych se u ní měla rozbrečet. Holt člověk se postupem času mění, jak tak koukám. Nicméně pořád patří mezi mé "Top Sad Songs". (Toho metalu na konci si nevšímejte a nelekněte. Nějaká error.)

 Sonata Artica - Still Loving You

Nevím jak vám, ale mě tato písnička přijde strašně známá. Když jsem poprvé viděla název této písně, zvědavě jsem si ji pustila a říkám si: "Moment, vždyť to znám!" Divím se, že mě pořád neomrzela, protože ji poslouchám opravdu často a dlouho. Líbí se mi pomalý nájezd a pak následné boom.

 Whitesnake - Is This Love

Něco romantičtějšího - Jak já miluju ty slova. Další z mých velmi oblíbených písní a co se týče "Top Sad Songs", patří na vrchol žebříčku. Je až k neuvěření, kolik vzpomínek se mi při Whitesnake vybaví a není to jen u této písně...

 Keane - This Is The Last Time

Tato píseň nepatří k mým oblíbeným, ani ji neposlouhám moc často. Ač přes ne moc veselá slova, mi hudba přijde celkem optimistická a to se pro mé naštvané nálady prostě moc nehodí. :D Ale třeba vás zaujme víc, než mě...

 Helloween - Light The Universe

Helloween nikdy nepatřily mezi mé oblíbené skupiny, což je celkem divné, protože neznám žádného metaláka, co by tuto skupinu neposlouchal... Ale tato písnička se mi líbí, protože není typicky ve stylu agresivních Helloween s prapodivnou melodií.

 Die Happy - Survivor

Ačkoliv Jandovou nemusím, skupina Die Happy mě docela zaujala. (Děkuji Dvířce za tuto písničku :) ) Slova, hudba, zpěv... bez chybičky.

 Scars on Broadway - 3005

Tak tato píseň teď momentálně patří mezi mé nejčastěji poslouchané. Zamilovala jsem si ji a není den, co bych si ji nepustila. A co mě na ní tak nadchlo? Především zajímavá práce s hlasem (tedy spíš půjde o jeho postavení) a pohodová hudba...

 Rise Against - Prayer of the Refugee

A jako poslední jedna pecka od Rise Against. Tak si ji vychutnejte. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Písničky z mého playlistu ynnie 12. 11. 2011 - 17:02
RE(2x): Písničky z mého playlistu mixx 13. 11. 2011 - 18:22
RE: Písničky z mého playlistu moira 12. 11. 2011 - 17:16
RE(2x): Písničky z mého playlistu mixx 13. 11. 2011 - 18:23
RE(3x): Písničky z mého playlistu moira 13. 11. 2011 - 22:41
RE(4x): Písničky z mého playlistu mixx 26. 11. 2011 - 18:31
RE: Písničky z mého playlistu damn-girl 12. 11. 2011 - 20:43
RE: Písničky z mého playlistu damn-girl 13. 11. 2011 - 09:50
RE(2x): Písničky z mého playlistu mixx 13. 11. 2011 - 18:24
RE: Písničky z mého playlistu valkyra 13. 11. 2011 - 19:36
RE(2x): Písničky z mého playlistu mixx 26. 11. 2011 - 18:27