Oko

28. říjen 2011 | 14.43 |
› 

001dbcced4_29185230_o2

Hlavní hrdinka Mun ve dvou letech oslepla. Po několika letech šla na operaci, která byla úspěšná. Když jí doktor sundavá obvazy, začne Mun kolem sebe objevovat svět: svojí tvář v zrcadle, předměty a lidi kolem sebe. Zároveň ale vidí věci, které nikdo jiný nemůže spatřit. Stíny, přízraky, události, které nedávají smysl a to všechno ji stále pronásleduje. Mun se s tím tedy rozhodne něco dělat, ale co když jí nikdo nechce uvěřit? A proč Mun vidí tyto věci a ostatní ne?

S hodnocením filmu trochu váhám... Než se ve filmu prozradí důvod, proč Mun vidí duchy, je to docela fajn podívaná. Napínavé a i přes některé ohrané lekací triky se stejně bojíte nebo necítíte sví. Pak už to je takové... divné. Vlastně pak už to není ani horor, ale spíš drama, možná i trochu thriller. A konec? Ten mě trochu zklamal, neříkám, že byl špatný, náhodou to tam sedělo, ale já bych ho prostě čekala jinak.

Když to shrnu, abyste v tom neměli zmatek, jsem ráda, že jsem po delší době viděla nějaký dobrý film. Žádná krev, ale napínavé a mysteriózní přesně tak, jak to mám ráda. 

A kdo stále váhá, třeba to rozhodne trailer.

Podívejte se na výtahovou scénku (1:00), ta mě dost pobavila (ty nohy). :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Oko dvirka 06. 11. 2011 - 13:11