Šestý smysl

28. září 2011 | 22.04 |
› 

sesty-smyslTak jsem se konečně po dlouhé době podívala na nějaký film. Podívala jsem se do složky s filmy a nejkratším, co jsem tam měla byl právě Šestý smysl. (Nejdřív jsem teda chtěla koukat na To, ale když jsem viděla, že je to skoro tři hodiny, vzdala jsem to. :D)

Film má poněkud tajemnou a děsivou atmosféru. Chvílemi dokáže opravdu překvapivě vylekat a herecké obsazení mi bylo sympatické. Nemám nic, co bych k tomuto filmu měla vytknout, takže pokud jste ho ještě neviděli, určitě se na něj mrkněte. :)

V hlavní roli vystupuje úspěšný psycholog Malcolm Crowe a osmiletý chlapec Cole Sear. Jednoho dne Malcolm prožije traumatický zážitek. Jeden jeho bývalý pacient se mu vloupal do domu a jako pomstu, protože ho nedokázal vyléčit, se ho pokusil zastřelit a poté sám pacient spáchal sebevraždu.

Příští podzim začne Malcolm znovu pracovat a věnuje se svému novému pacientovi. Malý Cole se mu svěří, že vidí mrtvé lidi s děsivým zevnějškem, podle kterého se dá okamžitě poznat, jak dotyční zemřeli. Pohled na oběšence, otrávenou holčičku nebo chlapce s prostřelenou hlavou byl vážně hrůzostrašný.

Bývalý pacient, ten, který se Malcolmovi přišel pomstít, měl stejný problém. A proto se Malcolm snaží pomoci malému chlapci, protože nechce, aby udělal stejnou chybu jako předtím, a společně s chlapcem se to snaží vyřešit. Když chlapcovi pomůže, čeká Malcolma další překvapení...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Šestý smysl pajenka®svetu.cz 30. 09. 2011 - 11:29
RE: Šestý smysl dvirka 05. 10. 2011 - 14:46