Charakteristika Edwarda

18. listopad 2009 | 19.55 |
› 

Minulý týden jsme dlali slohovou práci na téma charakteristika literární postavy. Napadlo m Stmívání a jako první Edward Cullen. Ačkoliv Tvajlajt rozhodn není moje oblíbená kniha a já nejsem nadšenec bílých xichtů, kterým by mohl Michael Jackson závidt, s upířími tesáky, dlala se mi tahle charakteristika dobře. No uvidíme, jak to dopadne...

Edward Cullen je hlavní mužskou postavou celé ságy Stmívání, kterou napsala Stephenie Mayer.

Edward je upír, kterého přemnil jeho adoptivní otec, když mu bylo 17 let, aby mu zachránil život. Nepije lidskou krev, ale krev zvířat, proto se považuje za tzv. vegetariána. Nemusí jíst, ani spát. Vyhýbá se slunci, protože se mu na slunci třpytí kůže a lidé by poznali, že je jiný. 

Studuje na střední škole ve Forks. Skládá romantické písn, které hraje na klavír. Je trochu satromódní, žárlivý, ke všem se chová spravedliv. Je velmi rychlý a jako upír má velkou sílu. 

Má bronzové, chlapecky rozcuchané vlasy, medové oči, ale dkyž je naštvaný, zmní se mu na čeré. Je vysoké, hubené postavy.

Edward je adoptivní syn Carlislea a Esme Cullenových. Jeho sourozenci jsou: Alice,Emmett, Rosalie a Jasper Cullenovi. Velmi je miluje a dobře s nimi vychází. Také se šílen zamiloval do Isabelly Swanové, která po nm chce, aby ji přemnil na upírku a mohli spolu být navždy spolu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.63 (89x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Charakteristika Edwarda lola* 13. 01. 2010 - 17:11
RE(2x): Charakteristika Edwarda mix* 14. 01. 2010 - 22:08