Něco málo o mém snu aneb kapela

30. srpen 2011 | 09.09 |

Oblíbené místo: Doma ve svém pokoji, kde mám své soukromí, venku, kde nejsou lidé a můžu se sama procházet po ulici, v knihovně, která mi je velmi věrným místem a ve škole, kde se cítím uvolněně, i když občas stresovaně. A Kanada (nebo u moře)!

Osobnost, kterou obdivuji: Je jich víc, ale na prvním místě je samozřejmě Kurt Cobain. Říkejte si, co chcete, ale pro mě má charisma a jeho geniální texty a hudba mě dostávají. Ten člověk tu měl ještě být...

Co pro tebe znamenají peníze: Nedají se jíst, nedají se pít, nedá se za ně koupit štěstí a láska...

Nejdůležitější věc v tvém životě: Hudba, knihy, vzdělání, rodina a zdraví. Pokud by to musela být opravdu jedna věc, tak zdraví.

Jaký post v kapele bys chtěla mít: Doprovodná kytara a hlavní zpěv, což je k mým kvalitám nesplnitelné... :)

Co může být výhodou hudebníka: Vydělává si něčím, co ho baví. A to je asi ta největší radost z práce, ať už pracujete jakkoliv. Dejme tomu, že je i vlastním šéfem. Může si vstávat kdy chce a pokud se proslaví, má možnost se podívat do spousty zemí.

Co může být nevýhodou hudebníka: Samozřejmě otravní novináři, kteří o vás kolikrát roznesou nechvalné drby a zasahují vám do soukromí. A pak asi taky vyčerpanost, pokud jste někde na turné.

Jak bys pojmenovala svojí skupinu: S Kristie už to máme dohodnuté - The Jokers. :)

Jaká žánr bys hrála: Já osobně bych upřednostňovala heavy metal nebo grunge. Ale s Kristie bych to viděla asi na takový rock, pop rock a něco málo heavy metalu... :)

Kolik členů v kapele bys chtěla mít: Jednoho, co by hrál na baskytaru, jednoho, co by hrál na bicí, další jako sólová kytara a pak kytara a zpěv v jednom. Takže čtyři bych řekla, že je ideální počet.

Vaše první deska by se jmenovala: To už jsme ze srandy taky vymýšlely. Jmenovala by se Big Joke. Obálka by byla černá, na ní by byl obrázek takových těch hororových klaunů a žongloval by s našimi hlavami. :)

O čem bys psala písničky: Odjakživa se mi líbily metalové balady, například W.A.S.P. (a to není zrovna tím, že je teď hodně poslouchám). Hlavně bych asi psala o svých myšlenkách a pocitech, nejspíš i z důvodu, že o tom se píše nejlíp. Ale nebála bych se třeba nějakou písničku napsat na bázi svých názorů na společnost apod.

Kdo tě inspiruje: Hodně lidí. Při skládání textů by mi byli inspirací Kurt Cobain a Courtney Love. Při zpěvu taktéž Courtney Love a Morgan Lander. Při hře na kytaru Kurt Cobain a Kirk Hammett. A dobrou inspircí na basovku by byl Cliff Burton. Co se týče bicí, tak si nejsem jistá... Ale asi Taylor Hawkins.

Chtěla bys založit skupinu: Samozřejmě, že chtěla. Už si to přeju asi tři roky a dokonce i nabídky byly, ale asi jsem měla černý fleky na mozku a nepřijala to.

Když na to ale tak pomyslím, neměla bych na to. A v té době už vůbec ne...

Jak si představuješ své členy: Celkově by mi na vzhledu nezáleželo. Hlavně, aby to byla skvělá parta, co si bude rozumět, to je důležitý pro skupinu - žádné hádky. Když bych si ale opravdu měla vytvořit vysněnou kapelu, tak za bubeníka bych si představovala něco na způsob Taylora Hawkinse ze skupiny Foo Fighters. Baskytarista by mohl mít černé vlasy a modré oči. Měl by být vysoký a mít štíhlé dlouhé prsty, a hlavně nehrát s trsátkem! Doprovodná kytara a zpěv bych byla já (haha), zatímco Kristie by byla sólová kytara s doprovodným zpěvem. Popřípadně bychom se na zpěvu střídaly a sem tam se i vystřídaly při sólovém hraní. :) Tohle by pro mě byla dokonalá kapela.

Byla bys frontman: Většinou ti, co zpívají jsou zároveň i frontmany. Ale i přesto, že bych třeba chtěla zpívat a hrát, nechěla bych být frontmanem. Nikdy jsem neměla takové ty vůdčí sklony nebo vystupovat a mluvit za ostatní...

A na závěr...chtěla bys mít světově známou skupinu nebo jenom místní: Těžko říct. Asi bych začala na místní a postupně se třeba vypacovala. Být světově známou skupinou je asi fajn, když si různě cestujete a máte plno fanoušků, ale zase jste více vyčerpaní z těch všech věcí a novináři vás sledují o hodně více, než kdybyste hráli jenom ve svém městě, kraji...

Electric_Guitar_Wallpaper_2_by

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře