Gothika

29. červenec 2011 | 12.56 |
› 

Pracovitá a úspěšná Miranda pracuje jako psychiatrička. Rozhoduje u psychopatických pacientů, zda-li jsou příčetní, či ne. Pracuje společně se svým manželem jako vedoucí oddělení psychiatrické léčebny v ženské věznici. Jednou z jejích pacientek je i Chloe, vražedkyně, která tvrdí že ji znásilňuje sám Satan. Po jednom setkání s ní se Mirandě náhle změní život.

gothika

Probudí se totiž jako pacientka v ústavu, kde teď pracovala. Je obviněna z vraždy svého manžela. Miranda se snaží přijít na to, co se ve skutečnosti tu noc stalo, ale marně. Pamatuje si jen nejasné útržky, které nedávají smysl. Snaží se přesvědčit svého, teď už bývalého kolegu, doktora Grahama o své nevině. Jenže on, je stejně jako ona dříve, skeptický k její výpovědi a považuje ji za blázna.

Miranda začíná být přesvědčená, že je snad také posedlá ďáblem. Najednou začnou věci zapadat do sebe a výsledek není vůbec uspokojující...

Zajímavý horor se skvělým obsazením. Napětí, které vás chytne a vtáhne do děje. Až do posledních chvil netušíme, co se děje. Proto filmu dávám 80%.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Gothika pajenka®svetu.cz 02. 08. 2011 - 11:37
RE: Gothika gothicblood 08. 10. 2011 - 18:48