Nezvaná

21. červenec 2011 | 19.00 |
› 

Právě jsem zkoukla tenhle psychologický dalo by se říci i trochu horor (tak 3x jsem se tam lekla :D)... Jedním slovem: Úžasné! Přesně takové filmy mám ráda a jsem ráda, že jsem tenhleten našla. A pokud se na něj kouknete, myslím, že byste neměli být zklamáni. :)

Arielle_Kebbel_in_The_Uninvite

Přáběh je o dvou sestrách-Anně a Alex, kterým za zvláštních okolností uhořela už dlouho nemocná matka.

Vše začíná tím, že se Anna vrací z psychiatrické léčebny, kam byla po smrti matky umístěna. Vrací se tedy domů, ale tam na ní čeká "náhradní matka" a pečovatelka v jednom-Rachel.

Anně se to nelíbí a společně se sestrou Alex si myslí, že Rachel jejich matku úmyslně zabila, aby mohla být s jejich otcem, který je mimochodem úspěšný spisovatel a vlastní nádherný dům na jednom pobřeží. Začnou tedy vymýšlet plán, jak ji odhalit. Anna se chce setkat se svým bývalým přítelem, který tvrdí, že ten večer všechno viděl. Domluví se, že se sejdou na útese a společně s Alex na něj čekají. On však nepřijde.

Další den je nalezen mrtvý. Na Annu to začíná být už trochu moc a dozvídá se, že Rachel dělala pečovatelku v jedné rodině, kde také zemřela dlouho nemocná matka. Objeví u Rachel perlový náhrdelník, který měla i ta pečovatelka na fotografii. Snaží se to povědět otci, ale ten jí nevěří, a tak utíká za šerifem...

Jestli si myslíte, že jste celou tu dobu měli ve filmu jasno, protože jste souhlasili s názory Anny a Alex na Rachel, tak se pěkně mýlíte...Více prozrazovat nebudu, podívejte se sami. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nezvaná tetamildred 21. 07. 2011 - 20:25
RE: Nezvaná slanka 22. 07. 2011 - 23:25
RE: Nezvaná dvirka 28. 07. 2011 - 22:48
RE: Nezvaná charlie* 24. 10. 2011 - 08:06