Sarah Forsyth - Zotročená

21. duben 2011 | 12.07 |
› 

zotročenáDalší knížka podle skutečné události. Dobře se mi četla, ale ten příběh je otřesný a nejhorší na tom je, že se tohle děje na světe denno denně...Knížku doporučuji. :)

Sarah byla od malinka zneužívána svým otcem a někdy až brutálně. Nakonec byla Sarah převezena do dětského domova, kde ale její utrpení neskončilo. Když se jí podařilo utéct, přebývala u kamaráda jejího bratra, a pak začala chodit do školy. Vystudovala a získala kvalifikaci jako vychovatelka dětí. Myslela si, že se jí už konečně začne žít dobře, jenže potom přišlo neplánované těhotenství a následný potrat a další krachující vztah.

Začala si shánět práci, až jednoho dne uviděla v novinách inzerát jako vychovatelka dětí v Amsterodamu. I přes různé rozmluvy své matky práci nakonec přijala a odletěla do Amsterodamu. Tam se jí ujala Sally, moc vyzývavě oblečená a Sarah si pomyslela, že se takhle vychovatelky přece neoblékají. Nakonec s ní stejně nastoupila do auta, kde seděly další holky a Reece, její nadřízený. To, co se stalo v dalších pár minutách Sarah úplně dostalo a došlo jí, že se chytila do pasti. V tu chvíli si přála, proč svojí matku neposlechla a nezůstala doma. Měla dělat prostitutku.

Sally jí všechno vysvětlila, jak co má dělat, aby měla co nejvíce peněz a Reece nezuřil. Sally se jí i přiznala, že tohle také nedělá dobrovolně, jenže se do Reece zamilovala a dělala to kvůli němu. Pořád se Sarah omlouvala, že jí do toho zatáhla, jenže se bála Reece. Když si Sarah myslela, že hůř už být nemůže, tak se pěkně mýlila. Všechno se zhoršilo ještě více, když jí Reece prodal dalšímu obchodníkovi... Stala se drogově závislou, krutým způsobem přišla o kamarádku a podmínky se jí ještě více zhoršily.

Jak se Sarah nakonec podařilo utéct? Kdo jí pomohl? Jak dopadly ostatní prostitutky a obchodníci a co všechno se stalo po jejím útěku? Jaké další změny prodělala? Dostane se ze své drogové závislosti? Usměje se na ní konečně štěstí a začne žít normální život? To všechno se dozvíte, když si tuhle autobiografickou knížku přečtete. Myslím, že to za to opravdu stojí. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Sarah Forsyth - Zotročená chaostheory®pismenkuje.cz 21. 04. 2011 - 13:01
RE(2x): Sarah Forsyth - Zotročená mixx 21. 04. 2011 - 13:37
RE: Sarah Forsyth - Zotročená bobinapise 21. 04. 2011 - 20:55
RE(2x): Sarah Forsyth - Zotročená mixx 22. 04. 2011 - 11:50
RE: Sarah Forsyth - Zotročená colorka 27. 04. 2011 - 09:08
RE: Sarah Forsyth - Zotročená daška 23. 07. 2011 - 14:19