Líčení - Má kniha

21. duben 2011 | 11.36 |
› 

Vyklízela jsem šuplíky ve stole a našla jsem velmi zajímavé věci, o kterých jsem už ani neměla ponětí. :D Například jsem našla nějaké sešity po bráchovi ze střední školy, plno anglických článků, na které se někdy vrhnu a tak dále... :D A taky tuhle práci, kterou jsem psala jako líčení do školy. :D Přiznávám, že se mi tam líbí tak pár vět, ale zbytek docela nic moc. :D Ale co, jednička za to byla. :D 

Má milá knížko!

Jsi pro mě celý svět. Při cestě domů se vždycky těším, až tě otevřu. Necháš mě nahlédnout do tvého světa, kde se odehrávají ty nejrůznější věci, jaké si někdy nedokážeme ani představit.

Miluju vůni tvého papíru, která je pro mě takovým knižním parfémem. Listování stránek mi dodává pocit, že tu nejsem sama.

Ty víš, jak moc se mi líbí, když mi dovolíš utéct z reálného světa do toho tvého. Ten pocit, když mě najednou přilákáš do nějakého tajuplného světa, je k nezaplacení. Miluju ten pohyb po tajemném lese, kde zřídka kdy odhalím, co se stane. Ty mi ale vše po pár stránkách vysvětlíš. Někdy mě ale varuješ předem, to abych nebyla tolik nervozní a napjatá.

Už si mě kolikrát viděla naštvanou, když jsem tě náhle musela zavřít z důvodu, že musím dělat něco jiného. Však řekni, kdo by tě chtěl zavřít, když se děj schyluje k tomu nejlepšímu? Myslím, že nikdo. Každý by přece byl tak zvědavý, že by tě musel přečíst do konce, aniž by se od tebe odtrhnul.

Nejradši bych se zavřela do černé ulity, kde bych byla úplně sama, odtrhnutá od tohoto světa a nikdo by o mně nevěděl. Tebe bych samozřejmě vzala s sebou. Vychutnávala bych si tvé příběhy kousek po kousku. Čekala bych, až na mě rozsypeš tu harmonii vět, protože tohle ty děláš ráda. Chceš, abych se odreagovala a zatím se ti to vždycky podařilo.

Až bych tě vklidu dočetla, zaklapla bych tě a chvíli bych se dívala na tvoji obálku. Ta úžasná symfonie barev! Ty propracované detaily! To by mi vzalo dech!

Jsem ráda, že tě mám. Dáváš mi různé možnosti, jak vidět tento svět. Pohráváš si s mojí fantazií. Ráda s stebou ztrácím čas. Doufám, že mě nezradíš. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.3 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Líčení - Má kniha slanka 21. 04. 2011 - 19:10
RE(2x): Líčení - Má kniha mixx 22. 04. 2011 - 11:51