Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Repo! Genetická opera

Repo! Genetická opera

30. březen 2011 | 21.09 |
› 

Anotace: " V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde Repoman a svůj orgán si vezme zpět." 

Hlavní hrdinka Repa je šestnáctiletá dívka Shilo, která kvůli své nemoci nesmí vycházet ven a její přísný a starostlivý otec ji zavírá do svého pokoje, kde má pouze postel a obrázky své mrtvé matky. Ve filmu je spoustu dalších postav, které dodávají filmu tu správnou atmosféru a tvoří další zápletky. Rotti Largo, podnikatel, který vlastní společnost Geneco, díky níž se dělají různé  operace orgánů a lidé této společnosti dluží plno peněz za operace. Rotti ale onemocní smrtelnou nemocí a tak nezbývá nic jiného, než se rozhodnout, komu společnost Geneco předat. Bude to syn Pavi, který nosí masku lidské kůže na tváři, milující sex a svojí tvář? Nebo další syn Luigi, sadista a vrah? Nebo dcera Amber, která je závislá na operacích? A co mladičká nic netušící Shilo a její přísný otec, který před ní skrývá plno tajemství? Zajímavý příběh, který se pomalu rozplétá až do překvapivého konce. Celým příběhem nás provádí jeden vypravěč a situaci se nám snaží přiblížit pomocí zajímavých komiksových obrázků...

Mně se ten film opravdu líbil. Zaujala mě hudba, nápad a tajuplná gothická atmosféra. Herecké obsazení si myslím, že je bezchybné. Nikdo mi ve filmu nevadil. Troufala bych si film doporučit, ale místy raději zavírejte oči. ;)

repo

repoo

reppo

repppo

rrepo

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Repo! Genetická opera sargo 30. 03. 2011 - 22:01
RE: Repo! Genetická opera latanya®blbne.cz 09. 04. 2011 - 08:59
RE: Repo! Genetická opera constricted 09. 04. 2011 - 17:00