Pád do tmy 1 a 2

26. prosinec 2010 | 16.12 |
› 

Tento horor pro změnu pochází z Británie. Pokud máte rády lekačky a tuny krve a příšery, tak se podívejte. 

Mně samotné se horor moc nelíbil. Hlavně kvůli té krvi, protože to já prostě v hororech nemusím. Pro mě to už není horor... 

V jedničce parta holek jede na výlet někam do hor. Narazí na neprobádaná místa jeskyň a radují se, že jsou první, kdo tato místa našel. Najednou tam nastane lehčí zemětřesení a dívky tratí cestu zpět, a tak se musejí vydat dál, aby našly východ. Dívky se potkají s nějakými příšerami, které jsou slepé, ale vypátrají vás podle sluchu. Příšery mají chuť vraždit kvůli vašemu živému masu...Ty scény jsou fakt drsné a krvavé...(Třeba scéna, jak si jedna udělá něco s nohou a je jí vidět ta kost a krev, no fuj. Nebo tam pak jedna plave ´ponořená až po hlavu v krvi. Pro mě hnus.)Dívky bojují o své životy. Nakonec jich hodně zemře, jedna přežije a žije v té jeskyni a dále se ukrývá před příšerami. Prý přežije ještě jedna, která se dostane z jeskyně pryč. (Neviděla jsem začátek dvojky, tak pouze píšu to, co  mi vyprávěli spolužáci.) 

descent-screen3 pad-do-tmy

Zde se dostáváme ke dvojce, kde nějaká parta jeskyňářů přesvědčí tu holku, aby jim ukázala cestu do jeskyně a oni si mohli udělat neobyčejné záběry s příšerami... (Podle spolužáků...) Nakonec na příšery opět narazí, ale když si tu hrůzu všichni zažijou na vlastní kůži, chtějí najít cestu z jeskyně pryč. Postupně zase umírají... Dokonce díky nim umře i ta holka, která žije v tý jeskyni a schovává se před příšerami. Potom se jedna obětuje, aby tu druhou zachránila, jinak by umřeli obě. Ta druhá zachráněná pak najde cestu ven a je ráda, že přežila. Běží lesem co nejdál od té díry, kterou se dostala zase na povrch, pak se ale zastaví a rozdýchává se. Je ráda, že to má za sebou. Jenomže potom jí nějakej dědek omráčí lopatou a táhne jí zpět k té díře. Mám za to, že jí do té díry hodil zpátky... Co je dál, to netuším, ale nejspíš v té jeskyni také umře. Se třídou si myslíme, že ten dědek si tam ty příšery krmí a moc dobře ví, co se tam děje. Prý tam byl i nazačátku, ale nevím v jaké souvislosti. Tak se omlouvám za nejasný popis. :) 

Celkově bych to hodnotila průměrně. Krev a tak prostě pro mě nejsou, ale námět docela dobrý. U dvojky jsem se některým scénám musela i smát, jak to bylo už ohrané z jedničky. :D Nebudu vás ale odrazovat, prostě pokud máte chuť, tak se na to mrkněte a uvidíte sami. ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Pád do tmy 1 a 2 dvirka 29. 12. 2010 - 15:51