Můj názor na...

20. červen 2010 | 10.01 |

 Opět od Angie.

Rasismus - Nesouhlasím s tím, ale to se podle mě ani nikdy nezmění. Rasismus tu byl, je a bude. I když lidé by se měli brát hlavně podle vlastností a povahy, než podle toho, jestli jsou černoši nebo běloši....

Politika -Já tu naši politiku nechápu. Jo, taky mi je teprve 14. Ale mohli jsme skončit klidně hůř....

Politik, za kterého se nestydím -T.G.Masaryk, každý o něm řiká, že to byl super člověk...

Vzdělání - Sice každý na školu nadává, ale já žít jako ty chudinky děti v Africe, tak všem závidím, že jsou vzdělanější než já a umí psát a číst. Jsem ráda, že můžu chodit do školy, protože neumět ani ty základní věci, nevím, co bych si počala. Pro mě je vzdělání hodně důležité. Takový start do opravdového života.
Peníze - Já vím, že se řiká, že peníze nejsou všechno, ale mně to v tomhle světě tak přijde. Bez peněz jste nic. A jak na to tak koukám, tak se podívejte na ty celebrity. Kolik mladých holek žije se starými herci a zpěváky jenom pro peníze a ne z lásky... 

Komu věřím - Věřím hlavně sama sobě. Nechci být sobecká, ale já vím o sobě všechno a znám se nejlíp, než mě zná okolí.Nevím, jak lépe to vysvětlit...

Země, ve které bych chtěla žít - Chtěla bych být v Kanadě nebo v Itálii. Tady se mi to moc nikdy nelíbilo, ale některé kouty tu jsou pěkné. Například Pavlovské vrchy, Křivoklátsko...víte o čem mluvím. :)

Nejhorší pocit - Když mám pravdu a nikdo mi nevěří. A já nevím, jak bych to měla dokázat. Cítím se bezmocná a na místě bych se vždycky rozbrečela.

Bůh - Na Boha jsem nikdy neměla názor. Neříkám na něj ani ano, ani ne. Každý v něco věří, ale já pobožná nejsem, tím nechci říct, že žádný není. Pro každého bohem může být něco jiného. :)

Co musím -zvládnout na výbornou základku, pak hurá na ekonomický lyceum a VŠ, najít si super práci, co mě bude bavit, založit rodinu a to mi stačí...žít spokojený život, to jsem si stanovila.

Kolik šancí jsem v životě dostala - To je těžký, někdy by se to ani šance nedalo nazvat.

Co je nad tvé síly - alespoň tři dny se nehádat s mámou, to vážně nejde...

Ke komu máš respekt - Ke všem, co si respekt zaslouží...K mámě, bráchovi, učitelům apod...

Nejkrásnější město? - Praha a pak celkově Morava. Tam se mi líbí nejvíc. Hmm jo a taky Beroun, tam je to taky fajn. :) A ve světě Toronto a Ela Clea Mare v Itálii...:) (Do Toronta teď o prázdniny pojedu a v Ela Clea mare jsem už byla.)

S kým bys ses chtěla setkat - S někým, kdo by mi zůstal věrný až do smrti. (Možná se někdy do reality probudím a zjistím, že se to nikdy nemůže stát)
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Můj názor na... pajenka®svetu.cz 20. 06. 2010 - 13:19
RE(2x): Můj názor na... mix* 20. 06. 2010 - 16:03
RE: Můj názor na... koktejlka 20. 06. 2010 - 13:59
RE(2x): Můj názor na... mix* 20. 06. 2010 - 16:02
RE(3x): Můj názor na... koktejlka 21. 06. 2010 - 17:56